PL / EN

NEWSLETTER

chcesz otrzymywać najnowsze informacje o aktualnościach i bieżących wydarzeniach?POLECAMY NADCHODZĄCE WYDARZENIA
Misja

Wierzymy, że każdy potrzebuje stałej inspiracji, motywacji i rozwoju osobistego. Jest to ważne zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej/biznesowej. Dlatego zachęcamy do udziału w unikalnych wydarzeniach, które motywują, inspirują, rozwijają, uczą i pobudzają do pozytywnego myślenia i działania. Naszą misją jest przyczynienie się do pozytywnych zmian w Twoim życiu, co wpłynie na otaczających Cię ludzi oraz przyszłe pokolenia. Ponadto w dotychczasowej naszej działalności dotyczącej organizacji konferencji biznesowych, pragniemy nadal wzmacniać i poszerzać platformę wiedzy outsourcingowej oraz aktualności rynkowych, a także tworzyć płaszczyznę do nawiązywania cennych kontaktów biznesowych.

 

Konferencje/seminaria

Zachęcamy do udziału w wydarzeniach zarówno o tematyce biznesowej (skupiamy się tu na sektorze nowoczesnych usług w Polsce >>>więcej informacji>>>), jak również do udziału w konferencjach i seminariach dotyczących tematyki motywacyjnej w szczególności rozwoju osobistego oraz w wykładach o zdrowym stylu życia i odżywianiu. Zapraszamy także do oglądania prelekcji i debat on-line oraz publikowanych przez nas filmów i wywiadów.

 

Doświadczenie

Posiadamy ponad 10 lat praktycznego doświadczenia w organizowaniu prestiżowych konferencji. Nasze wydarzenia odniosły sukces nie tylko w Polsce, ale również w Belgii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Portugalii oraz w Indiach. W naszych wydarzeniach wzięło udział ponad 5000 uczestników, 400 speakerów oraz 200 partnerów instytucjonalnych i ze świata mediów >>>więcej informacji>>>. Ponadto począwszy od 2014 roku, zdając sobie sprawę z ogromnego znaczenia rozwoju osobistego, pozytywnej motywacji oraz ich dużego wpływu na nasze myślenie i działanie, postanowiliśmy organizować oraz promować wydarzenia o takiej tematyce.

 
Referencje

 

PATRONI NASZYCH KONFERENCJI

PARTNERZY

Media

Roadshow Polska Sp. z o.o.
ul. Pastewna 27C, 02-954 Warszawa Polska
E-mail: info@evaaboo.com

Roadshow Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-954 przy ul. Pastewnej 27C wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego pod nr KRS 0000221724;

 

Kapitał zakładowy: 50 000 zł
NIP: 95-12-126-967
REGON: 015853001